Tomáš Pešava

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Kvalita vzduchu je pro nás důležitá - proto jsme se rozhodli jednat

Autor: Tomáš Pešava

25.01.2017 14:29

Pokud už se Vám podařilo narazit na nějaký můj článek, tak jistě víte, že se snažím pečovat o své zaměstnance, o jejich bezpečí a kvalitu pracoviště, ve kterém se musejí dennodenně pochovat. Ačkoliv je to někdy opravdu náročné, jsem rád, že se mi daří zkvalitňovat celkový interiér našich výroben, a že zaměstnanci chodí do práce rádi s pocitem, že je o ně dobře postaráno. Ačkoliv se pohybuji na řídící pozici, když jsem začínal, byl jsem na stejné pozici jako oni, jen v jiné fabrice a moc dobře si pamatuji, jaké podmínky jsme tam měli a to bych nikdy nedopustil. Díky této pracovní zkušenosti jsem mnoho načerpal a z toho také vycházím. Vím přesně, jak jsem se cítit a to nejen já a na tom si zakládám, na vzájemném vztahu mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem a chci, aby vše klapalo a fungovalo. Protože když jsou zaměstnanci spokojeni, tak i odvedená práce vypadá jinak, než když to někdo dělá jen za trest.

Vzhledem k tomu, že je v provozovnách hodně strojů, které běží najednou, často se stává, že vzduch je velmi těžký a i přesto, že ve výrobnách netrávím tolik času, hůře se tam někdy dýchalo. A to není dobré. Mně se to prostě nelíbilo. Vím, že to v jiných výrobních halách neřeší, protože to se občas stává, ale já takový nejsem. No a proto jsem začal opět hned jednat.

Začal jsem postupně zjišťovat, jaké jsou naše, jak finanční možnosti, tak i celkově, co se doporučuje na zkvalitnění vzduchu v tak velkých výrobních halách. A rozhodl jsem se poměrně rychle. Nejvíce mě přesvědčili ultrazvukové zvlhčovače. Podařilo se mi to okamžitě na poradě obhájit a ultrazvukové zvlhčovače vzduchu jsem objednal.

Teď už je mám rozmístěné po jednotlivých halách a jsem s tím velmi spokojený. Vzal jsem si to na starost a ihned jsem tam nechal nastavit automatickou regulaci, tím pád speciální čidlo rozpozná, kdy je vzduch znečištěný a aktivuje zvlhčovač. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Tomáš Pešava

Motivace, business, trendy...
IMG_002_maly.jpg
Oblíbenost autora: 5.33

O autorovi

Člověk který si jde za svým snem. Rád se podělím o poznatky, názory na různá témata a velmi rád přispěji motivováním k dosažení cílů.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031