Tomáš Pešava

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Můj pracovní pobyt v zahraničí a s tím spojené starosti

Autor: Tomáš Pešava

20.02.2017 09:35

Již několik let mám to obrovské štěstí, že mohu pracovat na pozici contract managera v nadnárodní společnosti u nás v průmyslové zóně. Vzhledem k tomu, že jsem velmi ambiciózní a akční člověk, snažím se na sobě neustále pracovat a zlepšovat se. Na jedné větší poradě, kde bylo i celé vedení, padl návrh, že by nebylo od věci, kdyby specializovaný tým z naší firmy vyrazil do hlavního sídla naší společnosti, který se nachází ve Spojených státech. V tu chvíli jsem extrémně zpozorněl, neboť tohle by byla příležitost, která by se nemusela opakovat. Proto jsem hned po poradě vznesl žádost o účast na této služební cestě. A podařilo se. Byl jsem vybrán do týmu, který se vydá na exkurzi do naší mateřské společnosti a bude se školit v nejrůznějších oblastech.

Celé to bylo poměrně na rychlo. Nicméně všechno ohledně cesty nám zařídila firma. Letenky, víza, ubytování. Na nás však zbyla, logicky, vyřídit si všechny potřebné věci v našem soukromém životě. A mou největší starostí byl dům na okraji města. Nemohl jsem ho tam nechat bez dozoru a zároveň jsem nechtěl zatěžovat své přátele s tím, že budou muset řešit mé věci. A právě proto jsem se rozhodl pro správu nemovitostí. Dostal jsem tip od mého hodně dobrého kamaráda na jednu přímo pražskou realitku, která tyto služby poskytuje. Kontaktoval jsem tým specialistů přes formulář, který měli k dispozici na webových stránkách, a musím říct, že mě až překvapilo, jak rychle mě kontaktovali. Obával jsem se, že mi nevyhoví, protože to bylo všechno dost na rychlo. Ale právě naopak, ve všem mi vyšli vstříc a plácli jsme si.

Pár týdnů na to jsem již s kolegy odlétal. Byl to neuvěřitelný zážitek. A to zcela všechno – mentalita těch lidí, prostředí, celkově i město, ve kterém jsme bydleli, styl života. Byla to pro mě nezapomenutelná zkušenost. Dozvěděl jsem se spoustu zajímavých věci a procvičil si perfektně angličtinu. A když jsem se vrátil, byl jsem neuvěřitelně překvapen z toho, jak skvělé rozhodnutí bylo zvolit právě správu nemovitostí Praha. Dům byl v perfektním stavu a rozhodně pokud i Vy plánujete někam vycestovat, jen doporučuji využít těchto profesionálních služeb. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Tomáš Pešava

Motivace, business, trendy...
IMG_002_maly.jpg
Oblíbenost autora: 5.33

O autorovi

Člověk který si jde za svým snem. Rád se podělím o poznatky, názory na různá témata a velmi rád přispěji motivováním k dosažení cílů.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031