Tomáš Pešava

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Mé zkušenosti s online nákupní galerií

Autor: Tomáš Pešava

09.03.2017 09:47

Asi Vám musí být jasné, že tak jako každý chlap, se nevyžívám nijak v trávení hodin v nákupních centrech, v mačkání se mezi davy lidí a celkově v nakupování. Nicméně jsou okolnosti, které Vám prostě donutí do nákupního centra zajít. A mě donutily narozeniny mého nejlepšího kamaráda. Tak jako každý rok, pořád doma velkou narozeninovou párty. S manželkou vždycky připraví parádní hostinu a my se tak jako každý rok skládáme na dárek, ale protože jsou to kulatiny, rozhodl jsem se, že mu dám nějakou drobnůstku i jen za sebe. A to je přesně ten moment, kdy bych měl trávit čas v přelidněných nákupácích a to se mi docela příčilo. Řešili jsme to s manželkou, co by mu mohlo udělat radost a celkově můj pocit z toho, že budu trávit celé odpoledně někde v obchodě. No a manželka se na mě pobaveně koukala a nakonec z ní vypadlo, že přece mnohem jednodušší je to objednat na internetu.

Musím se přiznat, že jsem nikdy moc na internetu neobjednával, naštěstí mám skvělou ženu, která je mi vždy oporou a se vším mi pomáhá, takže jsme si večer sedli k počítači a ona mi ukázala svou oblíbenou online nákupní galerii. A musím Vám říct, to je fakt paráda. Všechno zboží, které si vzpomenete, naleznete na jednom místě. E-shop byl velmi přehledně řazený do kategorií a dalších podkategorií a mně padly do oka samolepky na auto. On je milovník aut a potrpí na nejrůznější doplňky. S manželkou jsme vybrali tu, co nám padla na první pohled do oka, první pohled vyhrál. Manželka tam již byla zaregistrovaná, takže jsme se nemuseli zdržovat registrací, jen jsme se přihlásili, samolepku objednali a za pár dní jsme jí měli doma. Byl jsem z ní nadšený. Hned další víkend byla ona velká oslava a myslím, že jsem se samolepkou fakt zabodoval. A tak se nám líbila, že jsme se s manželkou rozhodli, že si nějakou podobnou objednáme i na naše auto. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Tomáš Pešava

Motivace, business, trendy...
IMG_002_maly.jpg
Oblíbenost autora: 5.33

O autorovi

Člověk který si jde za svým snem. Rád se podělím o poznatky, názory na různá témata a velmi rád přispěji motivováním k dosažení cílů.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031