Tomáš Pešava

TÝDEN.CZ

21. 10. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Jak jsem přišel na chuť elektronické cigaretě

Autor: Tomáš Pešava

22.03.2017 08:04

Nebojím se přiznat, že jsem vášnivý kuřák. S cigaretou v ruce jste mě mohli vidět ještě na základní škole, i když na to nejsem zrovna pyšný a dvakrát se tím nechlubím. Není se tedy čemu divit, že po tolika letech nejsem schopný kouření omezit, nebo s ním snad úplně přestat. Nejsem přeci sebevrah, vím moc dobře, co s lidmi dělají abstinenční příznaky.

Před nedávnem jsme byli s kamarády v hospodě na pivku, když jsem si během debaty všiml, že Pavel s Tomášem místo klasických cigaret kouření něco úplně jiného. Nespadl jsem z jahody na znak, abych nevěděl, že jsou to elektronické cigarety. Už jsem je několikrát viděl, něco o nich četl, ale nikdy mě nenapadlo, že bych si jednu pořídil.

„Zkus to, když tam mlsně koukáš“ zasmál se Tomáš a podával mi e-cigaretu. Došlo mi, že jsem se při pohledu na něho trochu zamyslet. „Jdi s tím“ odbyl jsem ho s úšklebkem. „Co je, se snad bojíš nebo co“ hulákal kamarád na polovinu lokálu. Přeci se nenechám zahanbit, napadlo mě, proto jsem po cigaretě sáhl. Potáhl jsem a první myšlenka byla, že to chutná po vanilce. „Co v tom máš?“ zeptal jsem se a dal si dalšího práska. Chutnalo to fakt dobře. „Vanilkový liquid“ odpověděl mi Tomáš jako by nic. „Na, zkus moji“ řekl Pavel a podal mi svoji cigaretu. Nedalo mi to a vyzkoušel jsem i jeho náplň. Ta zase chutnala po borůvkách. Zajímavá zkušenost.

Po návratu domů jsem místo postele zasedl k počítači a vyhledal náplně do elektronické cigarety. Byl jsem mile překvapen, kolik možností se přede mnou otevřelo. Neměl jsem ani tušení, že je tolik různých druhů a variant, které vám mohou kouření zpříjemnit. Tak jsem se rozhodl to vyzkoušet. Cigarety přišla za pár dní, hned jsem ji zprovoznil a vyzkoušel. Další návštěvu hospody, kam chodíme po práci každý pátek, jsem tak absolvoval po mých dvou nových kamarádek - elektronické cigarety a vanilkové náplně. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Tomáš Pešava

Motivace, business, trendy...
IMG_002_maly.jpg
Oblíbenost autora: 5.33

O autorovi

Člověk který si jde za svým snem. Rád se podělím o poznatky, názory na různá témata a velmi rád přispěji motivováním k dosažení cílů.

Kalendář

<<   říjen 2018

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031