Tomáš Pešava

TÝDEN.CZ

16. 11. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Nová vana dala zcela nový nádech celé naší koupelně

Autor: Tomáš Pešava

24.03.2017 12:54

Jakožto vděčný manžel se snažím mé manželce maximálně vyhovět. A vzhledem k tomu, že ona je milovnicí hodinových koupelí v horké vodě a naše vana už měla nejlepší léta z daleka za sebou, rozhodli jsme se, že naši koupelnu zlehka zinovujeme a pořídíme si pořádnou vanou. Vzhledem k tomu, že naše koupelna rozhodně není žádný malý krcálek, mohli jsme si dovolit vybírat ve velkých rozměrech.

Manželka již měla jasno, od kterého prodejce vanu pořídíme. Neboť její kolegyně v práci rekonstruovala kompletně celou koupelnu, a musím Vám teda říct, že podle fotek je to paráda. Dostali jsme tip na firmu, která se zaměřuje přímo na koupelny a koupelnové vybavení a podle zkušeností našich známých patří mezi absolutní špičku.

Neboť si docela potrpíme na kvalitu, ocenili jsme opravdu exkluzivní nabídku této firmy. Samozřejmě jsme zabrouzdali i do jiných kategorií, než pouze do van do koupelny. No a to bychom nebyli s manželkou my, aby nám tam do oka nepadlo i velmi zajímavé, atypické zrcadlo s osvětlením. Po hodinách, které jsme strávili neustálým debatováním o tom, která ta vana bude asi nejlepší, jsme vybrali.

A výsledek? Maximální spokojenost. Manželka začala trávit v koupelně ještě víc času, což je občas fajn (haha), ale vzhledem k tomu, že máme koupelnu spojenou i s toaletou, tak občas musí být můj močový měchýř opravdu ocelový. Jakmile se manželka zavře večer do koupelny, tak dříve, jak opravdu za hodinu nevyleze. Já si na takové dlouhé koupání nepotrpím. Upřímně se vždycky jenom osprchnu a koupelnu uvolním ostatním. Nicméně musím uznat, že ta nová vana dala zcela nový nádech naší koupelně a vypadá opravdu velmi designově dobře. Teď můžeme říct, že máme opravdu moderní koupelnu. A příště, až se rozhodneme pro nový záchod, což nás taky čeká, tak už víme na koho se obrátit. Jen se obávám toho, že se zase zabere do prohlížení ostatních kategorií a dopadne to jako teď. Místo záchodu si koupíme i další doplňky, které budeme rozhodně nutně potřebovat. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Tomáš Pešava

Motivace, business, trendy...
IMG_002_maly.jpg
Oblíbenost autora: 5.33

O autorovi

Člověk který si jde za svým snem. Rád se podělím o poznatky, názory na různá témata a velmi rád přispěji motivováním k dosažení cílů.

Kalendář

<<   listopad 2018

PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930