Tomáš Pešava

TÝDEN.CZ

16. 11. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Dámské topy se pro mě staly bludištěm

Autor: Tomáš Pešava

20.04.2017 13:32

Blížily se narozeniny mé přítelkyně a já si lámal hlavu nad vhodným dárkem. Ačkoli jsme spolu už nějaký ten pátek a kde kdo by si myslel, že čím déle spolu budeme, tím jednodušší bude vybrat v originální dárek, jsem jasným důkazem toho, že to vůbec neplatí. Letošní rok jsem si vůbec nevěděl rady. Přítelkyně je totiž takové povahy, že když něco chce, tak si to koupí a nečeká, až to někdo udělá za ní.

Několik dní před jejími narozeninami mně ale u večeře překvapila myšlenkou, že si dělala pořádek ve skříni a zjistila, že většina jejích triček a topů buď ztratila původní barvy, nebo se záhadným způsobem smrskla a ona už je ne obleče. Svým zoufání mně tak přivedla na nápad, že bych jí nějaký ten top mohl pořídit.

Druhý den, když byla přítelkyně v práci a já měl pro tentokrát volno, jsem si otevřel internetový prohlížeč a dal se do hledání vhodného eshopu s dámskou módou. Přiznám se, že jsem v tomto odvětví naprostý laik a vůbec se v tom nevyznám. K mému štěstí jsem ale poměrně brzy narazil na slušně vypadající stránky, na kterých se na mě shodou okolností na úvodní stránce vesele smály dámské topy.

Prvotní nadšení, že to možná nebude taková noční můra, mně okamžitě přešlo. Kdo mohl tušit, že těch topů bude tolik?! Byl jsem ztracen. Nakonec jsem se rozhodl vzít to systematicky. Věděl jsem, že má přítelkyně ráda jednoduchost a nenucenou eleganci, proto jsem se vydal právě tímto směrem. Po několika minutách jsem měl v košíku 2 krásné kousky a byl jsem na sebe pyšný.

Stačilo už jen počkat, kdy balíček dorazí. Naštěstí to vyšlo tak, že přítelkyně nebyla ten den doma a balíček jsem si tak mohl nepozorovaně převzít. O pár dní později jsem jej hrdě předával své drahé polovičce a netrpělivě čekal na reakci. Odměnou mi byl její úsměv od ucha k uchu a srdečně objetí, kterým mně usvědčila v tom, že jsem vybral správně.Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Tomáš Pešava

Motivace, business, trendy...
IMG_002_maly.jpg
Oblíbenost autora: 5.33

O autorovi

Člověk který si jde za svým snem. Rád se podělím o poznatky, názory na různá témata a velmi rád přispěji motivováním k dosažení cílů.

Kalendář

<<   listopad 2018

PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930