Tomáš Pešava

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Náplně Liqua: Již nikdy nic jiného

Autor: Tomáš Pešava

01.05.2017 10:48

Již je to nějaký pátek, co jsem se rozhodl pro kouření elektronické cigarety. Úspěšně se mi podařilo vytěsnit klasické cigarety z mého života a jsem za to vděčný hned z několika důvodu. Nepodílím se tolik na znečišťování životního prostředí, neotravuji tím své okolí, finančně jsem na tom mnohem lépe a budu v pohodě, až na konci května nastane zákaz kouření v barech a restauracích.

Nicméně pořád jsem hledal náplně, které mi opravdu sednou a na maximum si je vychutnám. Zkoušel jsem snad milion značek a výrobců a těch příchutí? Od klasických cigaretových, až po ty ovocné. Musím říct, že ty ovocné jsou moc dobré, každopádně to není ono. Když si dávám třeba třešňovou, tak si přijdu jako bych kouřil vodní dýmku.

Naštěstí mé hledání a zkoušení našlo konce, když jsem vyzkoušel náplně do elektronických cigaret Liqua. Konečně jsem měl pocit, že to je to pravé. Vyzkoušel jsem opět zase různé příchutě a hlavně obsahy tabáků a přišel jsem na tu pravou. Dokonce jsem si oblíbil i jeden e-shop, který se specializuje pouze na prodej elektronických cigaret, náplní a příslušenství. Takže vlastně kromě toho, abych si zde nakupoval náplně, tak rovnou objednávám i potřebné věci na údržbu mé cigarety. Vyhovuje mi, že web je velmi přehledný, objednávky bývají velmi rychle zpracované a než se vždy naději, vše mám doma. K tomu mají velmi zajímavé články o kouření elektronických cigaret, které mě vlastně ještě více přesvědčili o tom, že se vykašlu na normální kouření. Opravdu stojí za to, si o tom přečíst veškeré informace a hlavně fakta. Proto pokud i Vy řešíte stejná drama, jako jsem řešil já sám, doporučuji Vám najít si e-shop, který se specializuje na tuto formu kouření, načtěte si o tom informace a mějte pevnou vůli a uvidíte, že výsledek za to bude stát. A nejvíce to ocení Vaše okolí. Moje manželka je nadšená a já taky. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Tomáš Pešava

Motivace, business, trendy...
IMG_002_maly.jpg
Oblíbenost autora: 5.33

O autorovi

Člověk který si jde za svým snem. Rád se podělím o poznatky, názory na různá témata a velmi rád přispěji motivováním k dosažení cílů.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031