Tomáš Pešava

TÝDEN.CZ

16. 11. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Sehnat kvalitní pronájem bytu nebyla žádná sranda

Autor: Tomáš Pešava

03.05.2017 10:45

Moje mladší sestřička se rozhodla osamostatnit a odstěhovat se od našich do Prahy. Dálkově tam studuje magisterské studium a má tam práci, která jí baví a naplňuje. Nicméně snad každý z nás si zažil nějaké dojíždění, ať za prací nebo studiem a rozhodně to není žádný med. A vzhledem k tomu, že se jí v práci i ve škole velmi daří, rozhodla se, že začne bydlet v Praze. A tak začala hledat. Prohlížela nejrůznější servery, kde lidé sdílejí byty a začala chodit na prohlídky. Nicméně to nebylo tak snadné, jak jsme si v podstatě všichni představovali.

Když se Lucie rozhodla pro stěhování, byla plná elánu a pozitivní energie, bohužel potom, co začala navštěvovat jednotlivé byty, byla velice znechucená. Nejen, že byty byli v mnohem horším stavu, než na fotografiích, ale majitelé neuváděli v inzerátech úplné informace a zkrátka se jí nedařilo najít byt jejích snů.

Vzhledem k tomu, že je to moje malá sestřička, rozhodl jsem se jí pomoci. A první čím jsme začali bylo to, že jsem jí rozmluvil to, že hledala byt přes bezplatné servery. Chtěl jsem se obrátit na nějaké profesionály, kteří se zabývají prodejem bytů v Praze a pronájmem bytů v Praze. Od kolegy v práci jsem dostal typ na realitní kancelář, která působí v Praze a měl s ní dobré zkušenosti. Vzhledem k tomu, že jsme chtěli stěhování uskutečnit co nejdříve, nebylo na co čekat, a tak jsem je ihned zkontaktoval. A sestra byla nadšená z proaktivního přístupu, který nám poskytli. Sestra sdělila veškeré své požadavky a představy o bytě a oni se postarali o vše za nás. Přednesli nám následně nabídku bytů, sestra si vybrala ty, co se jí líbily nejvíce a prohlídky mohly začít. No a vše proběhlo tak strašně moc rychlo. A než jsme se nadáli, tak si vybrala ten pravý byt, který se jí líbil a stěhování mohlo vypuknout. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Tomáš Pešava

Motivace, business, trendy...
IMG_002_maly.jpg
Oblíbenost autora: 5.33

O autorovi

Člověk který si jde za svým snem. Rád se podělím o poznatky, názory na různá témata a velmi rád přispěji motivováním k dosažení cílů.

Kalendář

<<   listopad 2018

PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930