Tomáš Pešava

TÝDEN.CZ

16. 11. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Proč jsem si pořídil pracovní obuv?

Autor: Tomáš Pešava

24.07.2017 14:28

Muž, který má doma starostlivou manželku, tak jako já, jistě ví, o čem teď budu mluvit. Již od malička mě s mým dědou a tátou bavilo kutit doma v garáži. Ať už jsme se hrabali v dědově veteránovi, opravovali jsme rozbitý mixér nebo cokoliv jiného, vždycky jsem se v tom velmi vyžíval. Když nebylo zrovna do čeho píchnout, přerovnával jsem nářadí, šroubky a prostě všechno, na co si vzpomenete, že chlap ve své garáži nebo dílničce má. Bylo toho opravdu hodně.

A přesně tohle mi vydrželo až do teď. Akorát, že teď se nehrabu v rozbitých věcech s dědou a tátou, ale sám. Dříve jsme bydlívali v dvougeneračním domě, proto jsme se velmi jednoduše v garáži sešli jak s tátou, tak i s dědou, všichni dohromady. Teď už mám svou vlastní rodinu, skvělou manželku a děti, a jelikož je syn ještě poměrně malý, chodím do garáže/dílny sám. Jen abych to uvedl na pravou míru, píšu dílny, ale není to žádná velká, perfektně vybavená dílna. Jedná se o klasickou zastřešenou a zazděnou garáž pro auto, která je však větší a mám tam po jedné straně udělanou jakousi malou dílničku.

Moje manželka mě v tom velmi podporuje. Je ráda, že dělám to, co mě naplňuje a občas ji podezírám, že si ode mě taky ráda někdy odpočine (haha). No každopádně dbá současně i na mou bezpečnost. Pořídila mi montérkovou kombinézu, která je jednoznačně skvělá. Tím však neskončila.  Pořád do mě rýpala ohledně mé obuvi. Nikdy mi nepřišlo důležité, co za boty mám, když jdu do dílny. Jenže ona vždy myslí na nejhorší, a tak mi začala vyjmenovávat, proč bych si měl pořídit pořádnou obuv. A přesvědčila mě. Ještě ten den jsme sedli k počítači, najeli na náš oblíbený e-shop a vybrali jsme pracovní obuv, která se nám svým popisem i cenou líbila nejvíce. Za pár dní jsme jí měli doma a musím Vám říct, že je to něco. Vím, že kolikrát si ve fabrikách na pracovní obuv stěžují, ale tahle? Pohodlná, měkká a zároveň pevná konstrukce. Hned jsem šel boty ozkoušet a opravdu jsem se nemohl rozhodnout lépe. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Tomáš Pešava

Motivace, business, trendy...
IMG_002_maly.jpg
Oblíbenost autora: 5.33

O autorovi

Člověk který si jde za svým snem. Rád se podělím o poznatky, názory na různá témata a velmi rád přispěji motivováním k dosažení cílů.

Kalendář

<<   listopad 2018

PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930