Tomáš Pešava

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Jídelní stoly z masivu dodaly naší jídelně šmrnc!

Autor: Tomáš Pešava

04.08.2017 15:10

Na pracovních poradách řešíme spoustu věcí. Nejčastěji se naše debaty týkají práce, což je logické. Minulý měsíc ale naše nadřízená přišla s tím, že je potřeba investovat nějaké peníze do jídelny, která bohužel vypadá, jako by se tam čas zastavil v 90. letech. Sice jsme všichni kolem stolu mlčeli, ale do jednoho jsme souhlasili. Vybavení naší jídelny, která byla součástí menší firmy s dobrým jménem, opravdu za moc nestálo a člověk měl pocit, jako by se skutečně vracel v čase.

Po otázce, zda má někdo nějaké nápady, jak dodat jídelně šmrnc a trochu vkusu, se několik rukou vztyčilo do vzduchu. Padaly nápady na novou výmalbu, někdo doporučoval vyměnit i podlahu, protože původní dlaždičky už byly místy prasklé nebo odražené. Kolegyně Zuzana pak nesměle vyslovila nápad, že by to určitě chtělo i nový nábytek, i když si je vědoma toho, že to bude náročné na finance. Na závěru porady jsme se shodli na tom, že se začne s výmalbou, peníze se investují do nové podlahy, kdy jsme jednohlasně vybrali praktické a vkusné linoleum a s tím dalším se počká.

Uběhlo několik dní, během kterých dostala naše jídelna nový světle žlutý kabátek. Nové linoleum imitující dřevo rovněž vypadalo moc dobře a my jsme se tak po obědě opět sešli v konferenční místnosti. Bylo nám řečeno, že už je to lepší, ale pořád tomu něco chybí. A tak jsem vyslovila nápad, že by naší jídelně určitě slušely jídelní stoly z masivu, které jsou dominantní, kvalitní a investicí do budoucnosti. Ani jsem nečekala, že by se můj nápad mohl někomu líbit, o to více mě překvapilo, že všichni byli pro.

O pár dní později nám stoly dorazily. Byly jedním slovem úžasné, krásně zpracované, vyrobené z kvalitního materiálu. Naše jídelna je sice menší, ale o to více útulná. Jídelní stoly sem dokonale zapadly, vůbec nevadilo, že jsou určené spíše do domácností. V naší jídelně si okamžitě našly své místo a celému prostoru dodaly na útulnosti a rodinním zázemí.

 

 Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Tomáš Pešava

Motivace, business, trendy...
IMG_002_maly.jpg
Oblíbenost autora: 5.33

O autorovi

Člověk který si jde za svým snem. Rád se podělím o poznatky, názory na různá témata a velmi rád přispěji motivováním k dosažení cílů.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031