Tomáš Pešava

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Letošní Vánoce se ponesou v duchu Hollywoodu!

Autor: Tomáš Pešava

16.11.2017 14:53

S přítelkyní letošní Vánoce oslavíme společně s našimi přáteli na jedné velké chatičce uprostřed Krkonoš. O tomto nápadu jsme se bavili již vloni a celý rok se nesl v duchu příprav, zařizování i zamlouvání. Do nejkrásnějších svátků v roce sice ještě zbývá pár týdnů, my ale chceme mít všechno vyřešené včas. Nad dárky pro naše kamarády se zamýšlíme už teď, abychom nic nesháněli na poslední chvíli.

Jenže vymyslet dárky pro kamarády, které sice znáte už od základní školy, ale stejně jste vždycky nervózní, jestli se dokážete trefit, není tak jednoduché. A my jsme se o tom přesvědčili na vlastní kůži, když jsme oba dva večer seděli u notebooku a stříleli jeden nápad za druhým. Už to vypadalo, že se budeme muset spolehnout na klasiku a vybrat nějakou kosmetickou kazetu, případně zkusit nějaký zážitek, když v tom dostala Karolína nápad. Prý jí tu myšlenku připomněla dávná léta, kdy společně s holkami nosily náramky kamarádství. Takže navrhla, že letos dáme jakési náramky přátelství všem, se kterými strávíme nejkouzelnější den v roce.

Pánské náramky? Pro kluky? Zpočátku jsem tomu moc nevěřil, říkal jsem si sám sobě, že je to hloupost. Já sám sice náramek na ruce nosím, dostal jsem ho od Karolíny ke třetímu výročí, ale na ostatních kamarádech jsem si je neuměl představit. Kája si ale stála za svým, otevřela na mém notebooku stránku nia-sperky.cz a řekla, že vybereme právě tady.

Při prohlížení mě zaujalo, že ty samé náramky nosí i známé hollywoodské hvězdy, které tam s nimi byly i na fotkách. Hrdě náramky ukazovaly fotografům a bylo vidět, že se za jejich nošení nestydí. A v tu chvíli bylo rozhodnuto. Už jsem se viděl, jak se před kluky vytahuji, že jsem jím koupil hvězdný dárek. Karolína dodala, že dámské náramky nosí i naše české celebrity, takže bylo jasné, že letošní Vánoce budou opravdu hvězdné.Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Tomáš Pešava

Motivace, business, trendy...
IMG_002_maly.jpg
Oblíbenost autora: 5.33

O autorovi

Člověk který si jde za svým snem. Rád se podělím o poznatky, názory na různá témata a velmi rád přispěji motivováním k dosažení cílů.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031