Tomáš Pešava

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Prodej bytů Praha není nic pro nezkušené laiky

Autor: Tomáš Pešava

16.11.2017 16:17

Když jsem oslavil 27. narozeniny a kamarádi si ze mě začali dělat legraci, že pořád ještě bydlím u rodičů, konečně jsem přiznal sám sobě, jak to asi na moje okolí působí. Jsem dávno dospělý muž, mám práci, a přesto stále žiji s rodiči, i když mám pro sebe celé patro. Uvědomil jsem si, že když se odstěhuji, uleví se nejen mě, ale právě i rodičům, i když by to přede mnou nikdy nepřiznali nahlas. Proto jsem se rozhodl, že když už se mám osamostatnit, tak ve velkém stylu.

Bydlím s našima kousíček od Prahy a já si hned řekl, že nechci bydlet v jiném městě. Praha je v mnoha ohledech skvělá a byl bych blázen, kdybych ji vyměnil za jiné město. Proto jsem se začal zajímat o prodej bytů Praha, abych bydlel blízko k rodičům, měl to kousek do práce a naše v okolí vše, co potřebuji. Procházel jsem nabídku na inzertních serverech a záhy mi došlo, že sehnat byt na vlastní pěst nebude v tak velkém městě úplně jednoduché.

Pár dní na to mi kamarád řekl, ať nejsem blázen a zkusím to s realitkou. Ušetřím si tak spoustu času a starostí, protože všechno vyřeší za mě a navíc se nebudu muset bát, jestli nejednám s nějakým podvodníkem, který by mě akorát tak vzal na hůl. Nechal jsem si to uležet v hlavě, ještě párkrát mrknul na internet a pak mu musel dát za pravdu: prodej bytů v Praze není pro nezkušené laiky.

Jak se ukázalo, měl kamarád Tomáš pravdu. S realitkou vše probíhalo doslova jako po másle. Stačila jedna schůzka, kde jsem ujasnil svoje představy a za pár dní už mi volali, abych se šel podívat na pár vybraných bytů. Nedával jsem tomu moc šancí, že bych si mohl vybrat hned takhle napoprvé, o to více mě ale překvapilo, že jsem se na první pohled zamiloval do čtvrtého bytu. Nacházel se v moderním komplexu kousíček od rušného centra a jen necelou půl hodinku od práce, což je na Prahu prostě luxus. Okamžitě jsem ho vzal. A musím kamarádovi poděkovat, s tou realitkou to byl fakt skvělý nápad.Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Tomáš Pešava

Motivace, business, trendy...
IMG_002_maly.jpg
Oblíbenost autora: 5.33

O autorovi

Člověk který si jde za svým snem. Rád se podělím o poznatky, názory na různá témata a velmi rád přispěji motivováním k dosažení cílů.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031