Tomáš Pešava

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Zkušenost s výběrem nádrží na naftu

Autor: Tomáš Pešava

01.02.2018 11:45

Pracuji v jedné menší přepravní společnosti sídlící nedaleko od Prahy. V této firmě jsem si prošel snad všemi pozicemi, od správce areálu, zástupného řidiče, dispečera až po pozici, na které jsem teď a nedá se tak úplně specifikovat, protože mám nestarosti od všeho něco a těch pravomocí a povinností mi neustále přibývá.

V současné době jsme hlavně i svůj vozový park rozšířili o několik dalších kamionů a dodávek. Takže by se dalo s přehledem říci, že se naše malá firma pomalu, ale jistě rozrůstá. A jsem za to rád. Protože se tu neustále něco děje, nenudíme se tu a práce nás baví. Samozřejmostí je, že s tím souviselo mnoho papírování, vyřizovaní a přijímání nových řidičů. Čemuž jsme se ale s našimi objednávkami a nasmlouvanými kšefty, nemohli vyhnout.

Pro mě to zmazalo mraky práce a zařizování. S tím, s čím bych se Vámi chtěl podělit, byl výběr nádrží na naftu, což s tím vším velmi úzce souviselo. Nejen, že jsme jich měli nedostatek, ale zároveň ty co jsme používali, nesplňovali naše nároky. Na jedné z porad jsme rozhodli, že je čas je zaprvé obměnit a za druhé pořídit větší množství, které pro nás bude dostačující. No a já to dostal na starost.

Vrhnul jsem se do toho ihned, abych si mohl odškrtnout, že mám splněno. Začal jsem vyhledáváním na internetu. Prohlédl jsem si několik webů a ten, co mě oslovil nabídkou nejvíce, uložil jsem si a hned další den jsem volal a zjišťoval si informace o jednotlivých typech nádrží a věděl jsem, že jsem zvolil dobře. Ihned jsem udělal objednávku dostatečného množství a domluvil se na přepravě.

Teď už je máme normálně na skladě a jsou plně využívané. Zvolil jsem nádrže od výrobce Kingspan a rozhodně bych neměnil, protože jsou kvalitní a zároveň za příznivou cenu. Což byl přesně ten poměr, který jsem potřeboval. 
Tomáš Pešava

Motivace, business, trendy...
IMG_002_maly.jpg
Oblíbenost autora: 5.33

O autorovi

Člověk který si jde za svým snem. Rád se podělím o poznatky, názory na různá témata a velmi rád přispěji motivováním k dosažení cílů.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031