Tomáš Pešava

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: O cestách

Cesta mi začala utíkat díky adaptéru k autorádiu

Autor: Tomáš Pešava

05.02.2018 11:53

Když jezdíte deset let, každý den do práce a z práce několik desítek kilometrů, přestane vás to už po čase jednoduše bavit. Vzhledem k tomu, že míjíte neustále tu samou krajinu, potkáváte pravidelně stejné autobusy, stojíte pravidelně v těch samých místech v zácpě, zjistíte, že se vám ten čas zkrátka vleče víc než obvykle.

Auto mám starší, ale servisované a v moc dobrém stavu. Nikdy se mi nestalo, že by mě někde nechalo. Ne nadarmo se říká, že octávky jsou prostě dělníci. A jinak to není ani s tou mojí. Tím, že to však není nejmladší ročník, nesplňuje úplně všechny požadavky současné doby a nenabízí takové vymoženosti. Vzhledem k tomu, že mám originální rádio, zrovna se mi nezamlouvala jeho výměna.

Jednou jsme se takhle bavili s kamarádem večer po tréninku po cestě domů, když mě vezl a najednou jsem si všiml, že si pořídil nějakou vychytávku do auta a hned jsem začal zjišťovat, co přesně to je a jak to funguje. Jednalo se o adaptér k autorádiu a v tu chvíli jsem věděl, že něco takového by mi pomohlo.

Hned jak jsem dorazil domu, našel jsem si e-shop, který mi doporučil, kde nabízí mnoho adaptérů k autorádiu.  Podle mého typu rádia jsem zvolil adaptér, který s ním bude kompatibilní, a objednal jsem. No a to víte, že jsem se nemohl dočkat, až mi adaptér přijde. Naštěstí to netrvalo dlouho a ještě ten týden mi přišel do práce. O polední pauzu jsem běžel do garáže a ihned jsem adaptér k autorádiu zapojit. A musím vám říct, že jsem byl tak neskutečně nadšený. Hned po cestě domů jsem si připojil telefon a vyřídil jsem několik hovorů, které bych jinak řešil doma a zabral s nimi další přibližně půl hodinu.

Od té doby nedám na svůj adaptér dopustit a cesta se stala ihned zase o něco příjemnější a snesitelnější. Za mě palec nahoru. 
Tomáš Pešava

Motivace, business, trendy...
IMG_002_maly.jpg
Oblíbenost autora: 5.33

O autorovi

Člověk který si jde za svým snem. Rád se podělím o poznatky, názory na různá témata a velmi rád přispěji motivováním k dosažení cílů.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031