Tomáš Pešava

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Jak jsem si poradil s nákupem elektra

Autor: Tomáš Pešava

14.03.2018 08:53

Tento rok nám začal opravdu hekticky, měli jsme dost pracovních schůzí, porad a meetingů a než jsem se nadál, tak začal březen, což pro mě znamenalo jediné a to, prořídit manželce nějaký pořádný dárek k narozeninám, který jí udělá radost. Přiznám se, že nemám rád, když nakupuju něco na poslední chvíli. Což Vás teď vlastně mohlo trochu zaskočit, protože většina mužů to má právě opačně.

Od začátku tohoto měsíce jsem si lámal hlavu s tím, co bych jí tak mohl pořídit, když tu mi jednou doma vnukla nápad vlastně samotná moje manželka. Když jsem se takhle večer vrátil domů, tak jsem jí našel v kuchyni, jak se tam patlá s těstem. Miluju všechno, co ona upeče a že toho teď pekla hodně. Slíbila, že přinese kolegyním z práce ochutnat nový recept a zároveň my se doma po jejích výtvorech můžeme taky přímo utlouct, takže se pustila do dvojího pečení. Chtěl jsem jí pomoct, ale tak trochu mě z kuchyně vyhodila, že bych se jí akorát pletl pod nohy.

A v tu chvíli mě to napadlo. Když nechce pomoct ode mě, tak jí pořídím něco, co jí tu práci usnadní. Nemám moc rád lítání po obchodech, proto jsem zasedl do pracovny k počítači a pustil se do vyhledávání e-shopů s elektrem. Jeden takový menší mi padl okamžitě do oka a to nejen svým designem a přehledností, ale i zajímavou nabídkou a příznivými cenami. Vzhledem k tomu, že jsem měla v podstatě docela jasnou představu, co chci. Ihned jsem se odebral do kategorie s kuchyňskými roboty. A okamžitě mi jeden padl do oka a věděl jsem, že ten se jí bude určitě líbit.  Samozřejmě jsem si ho rozklikl, prohlédl jsem si veškeré parametry, ale vše bylo v pořádku a objednal jsem ho.

Teď už ho mám doma, zabalený a nemůžu se dočkat, až jí ho dám. Věřím, že z něj bude nadšená.
Tomáš Pešava

Motivace, business, trendy...
IMG_002_maly.jpg
Oblíbenost autora: 5.33

O autorovi

Člověk který si jde za svým snem. Rád se podělím o poznatky, názory na různá témata a velmi rád přispěji motivováním k dosažení cílů.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031