Tomáš Pešava

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Šperky značky Nialaya změnily můj pohled na módní doplňky

Autor: Tomáš Pešava

15.03.2018 09:53

Ačkoliv jsem velmi často kvůli svým schůzkám nucen nosit oblek, nijak zvláštně si nepotrpím na ladění svého outfitu s módními doplňky. Samozřejmě nosím pravidelně každý den hodinky, mají však hlavně v mém případě funkci praktickou, nikoliv estetickou.

Minulý měsíc jsem měl narozeniny mých čtyřicátých narozenin a samozřejmě jsem měl krásnou velkou rodinou oslavu, kde jsem dostal dárky, které mi udělali radost. Skvělé bylo, že jsme se sešli po hodně dlouhé době všichni dohromady, poseděli jsme a dozvěděli jsme se o sobě navzájem spousty zajímavých novinek, jak z osobního, tak i pracovního života.

Na mé narozeniny nezapomněli ani v práci. Manželka mi napekla do práce věnečky a udělala chlebíčky, takže jsme si udělali také velmi příjemné posezení a celá firma se mi složila na velmi zajímavý dárek. Dostal jsem takovou menší krabičku. Než jsem ji rozbalil, očekával jsem, že v ní budou hodinky, ale nacházel se v ní jedinečný náramek z kamenů. Byl jsem docela zaskočen, protože by mě nějak nenapadlo, že by mi někdo dával šperky. V tomto případě se jednalo o šperky značky Nialaya.

Musím se přiznat, že si mě tento kus šperku získal hned na poprvé. Tím, že mě na první pohled zaujal, tak jsem si chtěl ihned zjistit něco více. Dozvěděl jsem se velmi zajímavé informace o vzniku, o průběhu ruční výroby, ale i o samotných kamenech. Náramek jsem si nasadil na levou ruku, na které nosím i hodinky a od té doby ho takto nosím pořád. Automaticky když si nasazuju hodinky, tak nasazuju i náramek. A i přesto, že jsem si nikdy nijak zvlášť nepotrpěl na estetické prvky, tohle si mě získalo.

Manželka byla z tohoto náramku nadšená, velmi se jí líbil a já vím, že až budu řešit dárek pro ni, rozhodně vsadím právě na tuto značku. Protože vím, že tím jí udělám rozhodně radost.
Tomáš Pešava

Motivace, business, trendy...
IMG_002_maly.jpg
Oblíbenost autora: 5.33

O autorovi

Člověk který si jde za svým snem. Rád se podělím o poznatky, názory na různá témata a velmi rád přispěji motivováním k dosažení cílů.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031