Tomáš Avasep

TÝDEN.CZ

26. 6. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Wellness v Karlových Varech jsem dostal od manželky jako dárek

Autor: Tomáš Pešava

27.04.2018 07:54

Blížily se moje kulaté čtyřicáté narozeniny a já pro rodinu a přátele připravoval oslavu. Dorazili všichni a všichni s sebou i přes moje zákazy a protesty přinesli nějaký dárek. Dostal jsem nové potahy do auta, několik lahví dobrého alkoholu i nový rybářský prut. Nejvíce mě ale zaskočila moje drahá manželka, která mi věnovala wellness v Karlových Varech, na který jsem podle darovaného voucheru měl odjíždět už následující víkend.

Já byl odjakživa proti takovým pobytům, vždycky jsem si myslel, že je to spíše pro ženský. Přesto jsem ale nechtěl manželku zklamat, takže jsem se týden na to sbalil a odjel do Karlových Varů, kde jsem sice byl už několikrát v rámci pracovní cesty, ale ještě nikdy jsem nebyl tak blízko tolik populární kolonády.

Dorazil jsem k hotelu, který se nacházel v zeleném ráji. Ačkoli to bylo jen 3 km od kolonády, kde se to hemží lidmi, tady byl krásný klid. Příroda vás laskala jak na pohled, tak i na duši a mě bylo hned jasné, že si to tady užiji. I přes prvotní předsudky jsem musel uznat, že manželka měla dobrý nápad.

Hned poté, co jsem se ubytoval a prohlédl si vkusně zařízený pokoj, jsem se dozvěděl, že mi manželka objednala hned několik procedur. Ani mě to nepřekvapilo, přeci jen jsem odjížděl s tím, že jedu na wellness, takže mi bylo jasné, že zde budu muset absolvovat nějakou masáž nebo koupele. To jsem ještě netušil, že to všechno může mít hned několik podob a provedení.

Když jsem zrovna neměl žádnou proceduru, trávil jsem čas procházkami po okolí, užíval jsem si dotek přírody nebo jsem si zašel na něco dobrého do restaurace. Tamní jídlo opravdu potěšilo moje chuťové buňky, které se při každém soustu doslova roztančily.

Víkend utekl jako voda a já se vracel domů. Tolik energie, jako po víkendu strávené v Karlových Varech, jsem snad ještě nikdy neměl. Cestou domů jsem manželce jako poděkování koupil obrovskou kytici růží. Zasloužila si to.
Tomáš Pešava

Motivace, business, trendy...
IMG_002_maly.jpg
Oblíbenost autora: 5.33

O autorovi

Člověk který si jde za svým snem. Rád se podělím o poznatky, názory na různá témata a velmi rád přispěji motivováním k dosažení cílů.

Kalendář

<<   červen 2019

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930