Tomáš Avasep

TÝDEN.CZ

26. 6. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Nošení pánským náramků ovlivnilo můj životní styl

Autor: Tomáš Pešava

16.05.2018 11:09

Přiznám se, že jsem vždycky sledoval trendy v oblečení a dbal na svůj celkový outfit. Nikdy jsem ale nenosil řetízky, náramky nebo prsteny. Co jsem sundával vždy jenom na spaní, byly hodinky. Bez těch jsem si to neuměl představ. Představovali u mě hlavně funkční doplněk, který jsem naplno využíval. Dost svého pracovního času trávím po schůzkách a je velmi nevhodné vytahovat v průběhu jednání telefon, abych zjistil, kolik času ještě mám.

Když jsem měl narozeniny, dostal jsem od manželky náramek na ruku. Byl jsem docela překvapen. Je opravdu moc pěkný, ale nerozuměl jsem tomu, protože moc dobře věděla, že šperky nenosím. Vyslechl jsem si k tomuto typu pánským náramků celý příběh o jejich výrobě a použitých kamenech a dost mě to zaujalo. Potrpím si na produkty ručně vyrobené. Překvapila mě síla kamenů, ze kterých jsou vyrobeny i to, že jsou ošetřovány šalvějí. Dost mě tato tématika oslovila.

Když mě něco zaujme, snažím se o tom zjistit co nejvíce a to byl případ i mého náramku. Zjistil jsem si více o samotné značce a zakladateli. Dočetl jsem se zajímavé informace i o tom, že nejsem jediný, kdo se nechal těmito šperky pohltit. Najednou se člověk zamyslí i nad spoustou jiných věcí a nechá se naplnit pozitivní energií. Náramek jsem začal nosit na ruce, co nosím i hodinky a stal se součástí mého každodenního outfitu tak jako hodinky.

Dospěl jsem také k tomu, že člověk nikdy není tolik starý na to, aby nemohl něco na sobě změnit. Jsme jen pohodlní a zvyklý na nějaký stereotyp a standard. Jsem rád, že mě manželka touto formou donutila přemýšlet o všem. Zjistil jsem, že náramek, který mi dala, není jen klasický šperk. Jeho přidanou hodnotu však musí každý odhalit sám a já jsem ráda, že mi s tím pomohla.
Tomáš Pešava

Motivace, business, trendy...
IMG_002_maly.jpg
Oblíbenost autora: 5.33

O autorovi

Člověk který si jde za svým snem. Rád se podělím o poznatky, názory na různá témata a velmi rád přispěji motivováním k dosažení cílů.

Kalendář

<<   červen 2019

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930