Tomáš Avasep

TÝDEN.CZ

26. 6. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Postup, jak jsem vybíral nádrže na naftu

Autor: Tomáš Pešava

17.05.2018 14:49

Tento text jsem se rozhodl napsat z toho důvodu, že to není zas tak dávno, co jsem musel u nás ve firmě shánět poměrně na rychlo a upřímně jsem nevěděl, na koho se obrátit, co musí taková nádrž splňovat, který výrobce je nejlepší atd, atd. Proto pokud se někdo dostane do podobné situace jako já, doufám, že mu má zkušenost pomůže.

Co se týká nejrůznějšího objednávání, tak se nemusíte bát, že bych s tím neměl zkušenosti. V online prostředí se cítím jako doma a z celé situace pro mě byl nejvíce stresový fakt, co mám objednat, než že to mám objednat. Ale pojďme k samotnému jádru, proč toto celé píšu, a to tedy ke konkrétnímu výběru nádrží na naftu.

Všechno to začalo tím, že jsme nějak zapomněli na to, že nám má dorazit cisterna s nádrží, naštěstí se firma ohlásila dopředu s tím, že dorazí. To nás zachránilo, ale znamenalo to jediné a to to, co nejrychleji pořídit nádrže, do kterých se nafta bude moci uskladnit. Vzhledem k tomu, že v našem malém městečku nemáme žádný obchod, ve kterém by se daly pořídit, musel jsem spoléhat jedině na internet.

Začal jsem jednoduše tím, že jsem do vyhledávače zadal nádrže na naftu, jenže mi vyjelo mnoho e-shopu s různou nabídkou a teď jsem nevěděl, pro co se rozhodnou, jaká nádrž bude ta pravá. Začal jsem postupně zjišťovat, že existují jednoplášťové a dvouplášťové nádrže. A že v našem případě, kdy chceme velké nádrže, které pojmou velké množství, jsou lepší ty dvouplášťové. Dále jsem se také od kolegy dozvěděl, že kvalitním výrobcem je výrobce Kingspan, proto jsem vybíral nádrže pouze od něj. Chtěl jsem vsadit na jistotu. V mém případě nebyl prostor na experimenty.

Narazil jsem tedy na e-shop, které splňoval veškeré mé výše uvedené požadavky, nádrže měl skaldem a v ten moment nebylo co řešit. Objednal jsem je a vše dobře dopadlo.
Tomáš Pešava

Motivace, business, trendy...
IMG_002_maly.jpg
Oblíbenost autora: 5.33

O autorovi

Člověk který si jde za svým snem. Rád se podělím o poznatky, názory na různá témata a velmi rád přispěji motivováním k dosažení cílů.

Kalendář

<<   červen 2019

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930