Tomáš Avasep

TÝDEN.CZ

26. 6. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Hotel v Karlových Varech se stal naším víkendovým útočištěm

Autor: Tomáš Pešava

29.05.2018 07:35

S manželkou oba dva hodně pracujeme, v práci trávíme i více jak 12 hodin denně a společného času nám tak mnoho nezbývá. Pár měsíců jsme toho měli v práci oba až nad hlavu, doma jsme se spíše míjeli a vídali jsme se tak málo, že jsme si museli psát vzkazy na lednici. Jakmile to nejhorší období konečně pominulo, pracovní zakázky byly odevzdány a nastala zase chvíle klidu, rozhodl jsem se, že ten ztracený čas manželce nějakým způsobem vynahradím.

Dobrá kolegyně Hanka mi poradila, že bychom měli odjet alespoň na víkend, nabrat síly, užít si čas společně, na chvíli zkrátka vypnout. Zdálo se mi to jako dobrý nápad, tak jsem si od ní rovnou nechal nějaké pěkné místo doporučit. Vychvalovala hotel v Karlových Varech, kam prý pravidelně jezdí s manželem. Tak tedy jo, bylo rozhodnuto a já ještě ten den zamluvil víkendový pobyt, který měl přijít už za necelých 14 dní.

Manželce jsem nic neřekl, až den před odjezdem jsem ji poprosil, jestli by si mohla zabalit, že mám pro ni překvapení. Nadále jsem ale mlčel, chtěl jsem, aby měla překvápko pěkně se vším všudy. V pátek odpoledne jsme se vydali na cestu.

Za pár hodin jsme byli na místě. Hotel se nacházel na opravdu nádherném kousku světa, byla tu nádherná příroda, klid, a ačkoli jsme se nacházeli jen kousek od proslulé kolonády, bylo tady příjemně ticho. Ubytovali jsme se v krásně zařízeném pokoji a začali se těšit na následující dny. Manželce jsem neprozradil, že jsem objednal i nějaké procedury, které tu nabízejí, takže jsem si její překvapený výraz náramně užíval.

Víkend bohužel utekl jako voda, milý personál a skvělé jídlo, kterého jsme si tu užili opravdu dostatek, o to více podtrhlo naše nadšení. Když jsme v neděli večer balili své věci a chystali se na odjezd, slíbili jsme si, že si podobný víkend zase velmi brzy zopakujeme. Společně strávený čas a ještě na tak krásném místě je totiž opravdu k nezaplacení.
Tomáš Pešava

Motivace, business, trendy...
IMG_002_maly.jpg
Oblíbenost autora: 5.33

O autorovi

Člověk který si jde za svým snem. Rád se podělím o poznatky, názory na různá témata a velmi rád přispěji motivováním k dosažení cílů.

Kalendář

<<   červen 2019

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930