Tomáš Pešava

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Pánské náramky: Jak jsem změnil názor na pánské šperky

Autor: Tomáš Pešava

21.06.2018 10:07

Patřím do té skupiny mužů, kteří řeší módu, rád nosím moderní věci, ale nikdy jsem si nepotrpěl na nošení a pořizování pánských šperků. Jediné co jsem vždy měl při sobě a nedal na to dopustit, jsou panské hodinky. Samozřejmě, že podle mnohých se jedná o velmi stylový doplněk, ale já je nosím hlavně z praktického hlediska. Ačkoliv mám samozřejmě telefon vždy u sebe, jsou situace, kdy se jednoduše nehodí, abych ho vytahoval, jako na poradách nebo schůzkách s klienty.

V mém zaměstnání už působím opravdu dlouho a na pozici, kterou zastávám, jsem se dlouho vypracovával. Abych se přiznal, tak už jsem to přestal počítat, ale můj nadřízený nikoliv. Takže se rozhodl na mou počest a výročí 10ti let ve firmě uspořádat menší večírek. Byl jsem mile překvapen a samozřejmě jsem souhlasil.

Minulý týden v pátek jsme měli všichni hned po práce, tedy v 18:00 sraz v jedné příjemné restauraci nedaleko od práce a sešlo se nás opravdu hodně. Povídali jsme, popíjeli jsme, dali jsme si velmi chutnou večeři a dokonce se pro mě složili na dárek. Byl jsem zaskočen, protože to jsem opravdu nečekal. Dostal jsem krabičku, pěkně zabalenou, čekal jsem, že to budou nové hodinky, ale nebyly. V krabičce se nacházel pánský náramek. Což jsem o to více nečekal. Nicméně mi udělali takovou radost, že jsem si ho ihned nasadil na ruku. Zjistil jsem si více o tomto typu pánských náramků, o kamenech použitých k jejich zkompletování, i o celém procesu výroby a jejich ošetření. A dost jsem změnil svůj názor.

Náramek jsem začal pravidelně nosit a zároveň jsem došel k závěru, že není šperk jako šperk. A tyto náramky si mě opravdu získaly na svou stranu. Manželka je z něj též unešená a mile překvapená, jaký zajímavý dárek jsem od kolegů a vedení dostal. Což jsem tedy neustále i já.
Tomáš Pešava

Motivace, business, trendy...
IMG_002_maly.jpg
Oblíbenost autora: 5.33

O autorovi

Člověk který si jde za svým snem. Rád se podělím o poznatky, názory na různá témata a velmi rád přispěji motivováním k dosažení cílů.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031